Aksidenti në Himare . Hetime për tragjedinë dhe per vonimin e ndihmes se shpejte - Turismo in Albania

Latest

Cuoriosità Albania

martedì 22 maggio 2012

Aksidenti në Himare . Hetime për tragjedinë dhe per vonimin e ndihmes se shpejte

Aksidenti tragjik i mori jetën 13 personave dhe la të plagosur 20 të tjerë, 3 ne gjendje te rende.
Kanë nisur edhe hetimet për të zbuluar shkakun e aksidentit. Studentja e plagosur Besiana Dani shpjegoi se drejtuesi i mjetit nuk kishte konsumuar alkool dhe nuk kishte shfaqur as shenja lodhjeje, apo shqetësime shëndetësore gjatë udhëtimit.

Sot Ditë Zie Kombëtare.


Studentët e vitit të tretë Gjuhë-Letërsi pak orë para aksidentit në Apolloni
 fonti foto : Top_Channel .tv


Nessun commento:

Posta un commento