Aksidenti në Himare . Hetime për tragjedinë dhe per vonimin e ndihmes se shpejte

Aksidenti tragjik i mori jetën 13 personave dhe la të plagosur 20 të tjerë, 3 ne gjendje te rende.
Kanë nisur edhe hetimet për të zbuluar shkakun e aksidentit. Studentja e plagosur Besiana Dani shpjegoi se drejtuesi i mjetit nuk kishte konsumuar alkool dhe nuk kishte shfaqur as shenja lodhjeje, apo shqetësime shëndetësore gjatë udhëtimit.

Sot Ditë Zie Kombëtare.


Studentët e vitit të tretë Gjuhë-Letërsi pak orë para aksidentit në Apolloni
 fonti foto : Top_Channel .tv


Share on Google Plus

About admin

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

0 commenti :

Posta un commento

Commenti recenti