Shengjini Beach LEZHE -ESTATE 2007

Share on Google Plus

About admin

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

1 commenti :

  1. si shpirt asht...kam 26 vjet qe shkoj dhe per mu eshte njeshiiii...sa kujtime...video shume e bukur...i lumte atij ose asaj qe i ka vene kete video...

    RispondiElimina

Commenti recenti