Shengjini Beach LEZHE -ESTATE 2007

Commenti

  1. si shpirt asht...kam 26 vjet qe shkoj dhe per mu eshte njeshiiii...sa kujtime...video shume e bukur...i lumte atij ose asaj qe i ka vene kete video...

    RispondiElimina

Posta un commento